Haber Detayı
23 Şubat 2022 - Çarşamba 13:02 Bu haber 8136 kez okundu
 
ZAFER PARTİSİ LİDERİ ÖZDAĞ, MÜLTECİ SORUNU ÇÖZÜLMEDEN DİĞER MESELELER ÇÖZÜLMEZ
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
ZAFER PARTİSİ LİDERİ ÖZDAĞ, MÜLTECİ SORUNU ÇÖZÜLMEDEN DİĞER MESELELER ÇÖZÜLMEZ

 

Zafer Partisine Yoğun ilgi  (Görüntülü Haber ayrıntılar aşağıdaki videoda ) 

Çeşitli partilerden, iş dünyası ve akademisyenlerden katılımın Parti Genel merkezinde gerçekleştiği rozet takma programında konuşan Zafer Partisi Kurucu Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ,  “her türlü engellemelere rağmen Cumhuriyetin kurucu değerleri doğrultusunda büyümeyi sürdürüyoruz. Bu günkü katılımlar bunun ispatıdır.” dedi.

 

“TÜM ENGELLEMELERE RAĞMEN BÜYÜYORUZ “

 

Katılım programının ardından medya-24 ve Yaşam TV’den Gazeteci Süleyman Yıldız’ın gündeme dair sorularını değerlendiren Özdağ,

“Zafer partisi saflarına yeni katılımlar gerçekleşti arkası gelecek başka katılımlarda olacak. 26 Ağustos 2021 de kurulan partimiz,    tüm ambargolara rağmen sokakta konuşulan ve gençler arasında hızlı bir yükseliş içerisinde olduğunu görüyoruz. Her geçen gün partiye güven artıyor çünkü biz Türkiye’nin en önemli meselesi, mülteciler konusunu ki bu mesele çözülmezse diğer sorunların çözülemeyeceğini gündeme yoğun bir şekilde getirdik ve çözüm önerilerimizi Türk milletiyle paylaştık.” dedi.

 

“MÜLTECİLERE 90 MİLYAR DOLAR HARCANDI ! ”

“Adını koyacak olursak Türkiye son 10 yıl içerisinde 8 milyon göç almış, bir bölümü geçici sığınma taşımakla birlikte daha büyük bölümü ülkemize yerleşmişlerdir.” Şeklinde ifade eden Özdağ,

AKP’nin izlediği sorumsuz açıklama politikası neticesinde değişik coğrafyaların en seviyesiz unsurların Türkiye’de olduğuna dikkat çekti.

Türkiye bu meseleyi aşmaz ise hiçbir problemi çözemez uyarısında bulunan Genel Başkan Özdağ açıklamasını şöyle sürdürdü.

“ Sığınmacılara harcanan rakam,  90 milyar doları geçmiştir.  Ve ülke bu para için 20 milyar dolar faiz ödemiştir. Türk halkı açlıkla mücadele ederken Erdoğan’ın Suriyelieri doyurma ve diğer ülkelere 8 milyar dolar yardım etme hakkı yoktur. Bütün bu olanları muhalefet sarı muhalefet unutursa, biz gündeme getirmeye devam edeceğiz.

Teşkilatlanma çalışmaları sürüyor. 1. Olağan kongresin ardından Mayıs ayında Olağanüstü Kurultayın gerçekleşecek.  33 ilde resmi atamalar gerçekleşti.

 

“MİLLETLE İTTİFAK YAPARIZ “

 

Olası bir erken seçimde sarı muhalefet ve Ak millet ittifakı ile ittifak yapmayacağız. Ak Parti Cumhuriyet değerlerini tahrip etmiş, CHP’ nin ekonomi ile ilgili programı yok. Konuyu DEVA partisine bırakmıştır.   Bunları Sarı muhalefet, ak millet ittifakı olarak görüyoruz.

Biz milletle ittifak yapacağız. 

Gençlere önemli görevler düştüğüne dikkat çeken Özdağ,  “şartlar zor, aşmak imkânsız değil.

Bu ülkenin sahipleri Suriyeli, Afganlılar Somaliler değil, sizlersiniz Baba ve dedeleriniz verdikleri mücadele ile bu ülkeyi size bıraktı analarınızın ak sütü gibi helaldir. Bu ülkeyi kimseye bırakmayın.

 

Türkiye’nin güzel geleceğini birlikte inşa edelim şeklinde konuştu.

Dünkü programda Zafer Partisine Katılanlar

-Prof.Dr. Ali Şehirlioğlu,

-Prof.Dr. Gülümser Heper

 Doç.Dr. İbrahim Gül

-Birol Ayan / Deva Partisi İstanbul Kurucu İl Başkanı

-Eser Güneyses/ İş İnsanı

-Zeki Bodur/ Emekli Albay

 -Osman Çelik/ İş İnsanı

-Levent Dikmen/ Araştırmacı Ekonomist

-Deniz Hilter Karaman

-Nazlı Heycan/ Siyaset Bilimci Yazar

TÜM KATILIMI VE ÖZDAĞ'IN GÜNDEME İLŞKİN AÇIKLAMASINI AŞAĞIDAKİ VİDEOYA TIKLA İZLE..

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZAFER, PARTİSİ, LİDERİ, ÖZDAĞ,, MÜLTECİ, SORUNU, ÇÖZÜLMEDEN, DİĞER, MESELELER, ÇÖZÜLMEZ, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı