Haber Detayı
05 Kasım 2020 - Perşembe 16:46
 
YENİCE'DEN İZMİR'E YARDIM ELİ
KÜTAHYA YENİCE’DEN İZMİR’E DESTEK Türk halkı dayanışmasını bir kez daha ıspatladı. Özellikle zor zamanlarda birliğimizin beraberliğimizin ispatlandığını en son küçük bir köy olmasına rağmen Kütahya Yenice halkı’ da tüm olanaklarını İzmir için seferber etti.
YAŞAM Haberi
YENİCE'DEN İZMİR'E YARDIM ELİ

                                              

 

               Kütahya merkeze bağlı Yenice köyü Muhtarı Muzaffer Doymaz gözetiminde, köy halkının desteğiyle toplanan gıda, yiyecek, içecek ve bir miktar nakit para ,İzmir deki depremzedelere gönderilmek üzere, Kütahya Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Öztop a teslim edildi. Özellikle kış aylarının başlangıcında bulunduğumuz mevsimde, toplanan battaniyeler de   Mehmet Öztop a teslim edildi.

 

              Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, Yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri,  esnaf sanatkar,  7’den 70’e hemen herkesimden yardımlar  İzmir’de ki yurttaşlarımıza gönderiyor. Devletin ve milletin tek yürek olup attığı İzmir’de ,arama kurtarma faaliyetleri son bulmuş olup, enkazdan kurtarılan veya evleri zarar görmüş bütün vatandaşlarımıza,köyden kente bütün yurttaşlarımız desteğini sürdürüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİCE'DEN, İZMİR'E, YARDIM, ELİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı