Haber Detayı
08 Kasım 2021 - Pazartesi 18:52 Bu haber 6093 kez okundu
 
Thetahealing Uygulayıcısı Burçin Yılmaz: “Başarmak İçin İstemelisiniz ”
YAŞAM Haberi
Thetahealing Uygulayıcısı Burçin Yılmaz: “Başarmak İçin İstemelisiniz ”

 

 

Doğumu esnasında beynine oksijen gitmemesi nedeniyle ortopedik engelli olarak dünyaya gelen Burçin Yılmaz,  Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 7 yılını hastanede geçirirken doktorunun umutsuz ifadesine rağmen umudunu kaybetmeyen ailesinin ısrarı sonucu bu gün 37 yaşında memur ve Thetahealing Uygulayıcısı.

Yılmaz umudunu yitirmeden verdiği yaşam mücadelesini annesinin çok büyük desteği ile kazanmış ve Healy Kuantum cihazıyla şifacılığa başlamış.

Doktorun umudunu kestiği küçük kızdan, bu gün Üniversiteyi bitirip örnek bir kişi olan ve kazandığı yaşam mücadelesi örnek alınması gereken Burçin Yılmaz;

Tedavi sürecini ve yaşadıklarını,

İnsanlara yönelik olumsuz düşüncelerinin değişmesine neyin sebep olduğunu.

Ve Şifacılığa Nasıl Başladığını şöyle aktarıyor.

 

Burçin Yılmaz kimdir? Ruhsal konulara olan ilginiz ne zaman başladı?

Burçin Yılmaz. Thetahealing Uygulayıcısı: Healy Frekans cihazı ile Seans. Online Uyumlama Seansları gerçekleştiriyorum. .

“1984 yılında Adana’da, doğum anında beynime oksijen gitmemesi sonucunda Serebral Palsi (ortopedik engelli ) olarak dünyaya geldim. İlk 7 yılım hastanelerde geçti. Annem ve babamın en son götürdükleri doktor anneme ‘bu çocuğu at bir kenara yeni çocuk yap’ demesi üzerine ailem büyük bir üzüntü yaşatmasına rağmen vazgeçmemişler ve Ankara’da Rehabilitasyon merkezinde 2 ay kalarak zorlu ama başarılı bir tedavi süreci geçirdim. Ardından okul hayatım başladı. Ailemin ve en başta annemin büyük özverileriyle üniversite mezunu oldum. 2010 yılında memurluk sınavını kazanarak memurluğa atandım.

Bütün bu süreçler çok zordu benim için. Sokağa çıktığım anda gözlerin üzerimde olması, insanların vah vah demeleri, bu bir şey yapamaz ki lafları bunlar beni hep çok üzerdi. Sürekli kendi içime, odama kapanmama kendimle baş başa kalmama neden oluyordu. Odamda kendimi çok mutlu hissederdim. Dünyada görünür olmak için çok hayallerim vardı ama bu hayallerim insanlar tarafından hep engelleniyordu. Bir türlü var olamıyordum onun sancısı vardı yüreğimde.

Çocukluktan beri yeni bir insan evimize gelse onun bize zarar verip vermeyeceğini hissederdim. Enerjisi iyi gelmeyen insanların yanında duramazdım. Hep olayların görünmeyen taraflarını hissederdim. Bütün bunlar sen Allah’a daha yakın olduğun için böylesin diyerek üstü kapatıldı. Bugünlere hazırlık olduğunu kimse bilmiyordu.

En büyük hayalimdi İstanbul. Her uçak geçtiğinde beni de İstanbul’a götür diye dualar ederdim. 2011 yılında İstanbul’a taşındım ve düşündüklerimin hiç birisi olmadı. Sabah işe git akşam eve gel yemek ye ve uyu. Bir döngü içerisinde sıkışıp kalmıştım. Zaten sürekli insanların seni yok görmesi çileden çıkarıyordu. Hep bir eksik vardı.

Bu 2019 Temmuz ayına kadar böyle sürdü. 35. yaş günümde değişmeye niyet ettim ve evren bana bütün her şeyi önüme serdi. Önce yakın çevremden başladım sorgulamaya. Sorgulanmadık hiç kimse kalmayınca elimde bir tek kendim kaldım. 35 yıl içinde ilk defa Burçin ile tanıştım. Hatalarım, pişmanlıklarım, keşkelerim hepsiyle tanıştım. “Beni görmüyorlar” diye haykırışlarımın nedeni ben kendimi görememekten kaynaklandığını anladım. Ben kendimi alıp kabul ettikçe insanlarında beni alıp kabul ettiklerini gördüm. Bu süreç insiye olduğum enerjileri yaparak ve bilinçaltı blokajlarını temizleyerek geçti. Matruşka gibi açıldıkça içinden travmalar, negatif kodlar, sahiplenilen ilginç bakış açıları çıkıyordu. En son Healy kuantum cihazıyla bu sürecim hızlandı ve yaşam gayem olan şifacılığa başladım. İnsanların hayatlarına, kalbine dokundukça keşkelerim iyiliklerim oldu.”

 

Kişinin şifaya açık bir hale gelmesi için neler yapması gerekiyor?

-Kişi önce şifayı talep etmeli. Talep edince evren onu her şekilde destekliyor ve önüne seçenekler sunuyor. Sen seçerek yoluna devam ediyorsun.

Yaptığınız diğer çalışmalardan bahseder misiniz?

-Şifacılık dışına mezun olduğum bölümden dolayı web  ve görsel tasarım yapıyorum. Bilgisayar programlama dilleriyle program yazmaya çalışıyorum. Ayrıca memurluk rolümü devam ettiriyorum.

Sosyal Medya hesaplarınızı okuyucularımız için paylaşır mısınız?

 

 

İnstagram: burcin.777

Eposta: burcink7.777@gmail.com

Röportaj Hazırlık: Melek Şenol

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Thetahealing, Uygulayıcısı, Burçin, Yılmaz:, “Başarmak, İçin, İstemelisiniz, ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı