Haber Detayı
01 Ekim 2017 - Pazar 14:34 Bu haber 4522 kez okundu
 
Remax Select ‘de patronlarda hanım, Brokerlerde
İstanbul Atatürk Hava Alanı, Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park B 3 Blok da yabancı yatırımcılara Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti veren, Remax Select ofisinin patronuda, müdürüde, broker ( Owner) leride bayan.
EMLAK KONUT Haberi
Remax Select ‘de patronlarda hanım, Brokerlerde

Yani onlarca genç hanım, ekonominin ve emlak piyasasının canlanması için, yabancı yatırımcıları Türkiye ve İstanbul’da güvenli,mutlu , htirmek için çalışıyorlar.

Muhasebeci Nur Saroğlu ve Ebru Kumbasar ın sahibi olduğu emlak ofisinin. Diğer Broker’lerde de üstünlük hanımlarda.

ATAKÖY, FLORYA, YEŞİLKÖY, YEŞİLYUR, GÜNEŞLİ

İstanbul Bakırköy ilçesindeki Atatürk Hava Alanı yakınlarında ki ofislerinde, Avrupa ve Ortadoğudan gelen yabancı yatırımcıların, ofis kiralamak için, Ataköy, Florya, Güneşli, Yeşilköy, Yeşilyurt semtlerini tercih ettiğini anlatan Nur Saroğlu , yabancıların Türkiye ve İstanbul’da yatırım, iş yapmak için büyük istek içinde olduklarını söylüyor.

ALKENT 2000 DE VİLLA SATIŞLARI ARTTI.

Star TV E. Haber ve Protokol Müdürü, Gazeteci. Dursun Boran’ın haberine göre, Remax Select ofis Brokeri Ebru Kumbasar , bir soru üzerine Büyükçekmece ilçesi, Alkent 2000 Mahallesinde çok sayıda villanın satışa çıkarıldığını , sayısı oldukca fazla villa sahiplerinin, evlerini satmak için kendilerine müracaat ettiğini hatırlattı.

Villaların kiralık ve satlık ilanlarının hazırlandığını anlatan Kumbasar , yabancı yatırımcı sayısında artış olduğunu , gelen hemen her semtteki kiralama taleplerine cevap verdiklerini anlattı.

Resim’de, Remax Select ofisinin hanım yöneticileri görülüyorlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Remax, Select, ‘de, patronlarda, hanım,, Brokerlerde,
Yorumlar
Haber Yazılımı