Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 12:41 Bu haber 4310 kez okundu
 
“Melon Saatler Antoloji"si Gün Sayıyor
"Herkesin bir hikayesi vardır ama, herkesin bir şiiri yoktur" diyerek, "Bu ülkeye şiir lazım" sloganı ile yola çıkan, radyo programcısı, şair ve yorumcu Melon, elli şair, beş yüz şiir, antoloji kitabını çıkarıyor..!
SANAT Haberi
 “Melon Saatler Antoloji

Anadolu’nun ve dünyanın değişik yerlerine savrulmuş, sesini kalemini duyuramayan şiir yüreklere müthiş bir imkan sunan radyo programcısı ve yorumcu Melon ve ekibi, şiir ve edebiyat alanında farklı bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

Daha önce hiçbir basılı ve görsel yayında yer almamış, şiire, edebiyata gönül vermiş ancak, sesini kimseye duyuramamış şairlerin sesi olmak ve şiire ve edebiyata destek vermek isteyen radyo programcısı Melon, gerek sosyal medya platformunda, gerekse Youtube Melon Saatler kanalında yaptığı duyurular, “Melon Saatler Antoloji 1” Şiir kitabında yer almak isteyen yüzlerce şairin, onlarca şiir başvurusuyla sonuçlandı.

 

Şaire verdiği önem, farklı ve etkileyici yorumuyla şiire kattığı değerle adından söz ettiren Melon, hazırlık aşaması tamamlanmak üzere olan ve tahmini temmuz ayı sonlarına doğru basımı gerçekleşecek, Ayrıca, kitap da bir ilke daha imza atılacak. Kitap da yer alacak olan her şairin beş adet şiiri, QR kodu ile seslendirilerek, video olarak Youtube kanalında yayınlanacak. Bu özel kod sayesinde, kitabın okuyucusu, dilerse okuduğu şiiri, cep telefonu aracılığıyla, Youtube kanalında, Melon’un yorumuyla izleyebilecek

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “Melon, Saatler, Antoloji"si, , Gün, Sayıyor,
Haber Yazılımı