Haber Detayı
17 Temmuz 2022 - Pazar 02:26 Bu haber 3281 kez okundu
 
Karadere’de her şey yolunda.
TÜRKİYE KONUŞUYOR Haberi
Karadere’de her şey yolunda.

 

 

Sakarya Adapazarı Karadere mahalle muhtarı Ferruh Akıncık, muhtarlıkta ilk dönemi olduğunu ifade ederek, özellikle Büyükşehir ve Adapazarı belediye başkanlarına teşekkür ettiğini belirterek imkânlar dâhilinde istedikleri hizmetleri aldıklarını söyledi.

‘149 Haneden oluşan köyde eksiklerimiz vardı ‘diyen muhtar Akıncık, “birçok çalışma yaptıklarını  anımsatarak  şunları aktardı.

“Önceliğimiz arazi yolları idi kısmen yapıldı. Spor alanlarımızı değerlendirdik ve gençleri spora yönlendirmek amacıyla çalışmalarımız sürüyor. Köy meydanında yer alan alanın bize tahsis edilmesi halinde yine gençlere yönelik hizmet vereceğiz. Ramazan ayında iftar programları yaptık yaklaşık bin kişiye iftar verdik. Vatandaş doğal gaz istiyor ve Adapazarı belediye Başkanı Mutlu Işıksu söz verdi bekliyoruz. Hizmetlerimizde emeği geçen Sakarya B.Şehir belediye Başkanı Ekrem Yücel’e, Adapazarı belediye başkanı Mutlu Işıksu ve emeği geçen herkese ve konuşma fırsatı verdiği için medya-24’e teşekkür ediyorum. “dedi.

medya-24 ten Gazeteci Ramazan Çapar'a yapılan çalışmaları ve beklentilerini aktaran muhtar ve köy halkının açıklamasını aşağıdaki linke tıkla izle..

https://www.youtube.com/watch?v=3b16xYjYpQ4

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karadere’de, her, şey, yolunda.,
Yorumlar
Haber Yazılımı