Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 21:44 Bu haber 5541 kez okundu
 
Kadirbey Otelin Sıra Dışı Çalışanları..
MALATYA / Sık sık seyahat ediyorsanız,seyahatlerimizi keyifli kılan noktalardan bir tanesi konakladığımız otellerdir. Burada konaklama hizmetinin kalitesi ,otelin odaları , dekorasyonu , servisleri orada ne kadar kalacağınızı belirler.
TURİZM Haberi
Kadirbey Otelin Sıra Dışı Çalışanları..

 

Daha da önemlisi çalışanların size olan samimi davranışları tercihinizi etkiler. Sık seyahat eden bir ekip olarak, Sıradışı bir otelden söz edeceğiz size  Malatya Kadirbey Otel ..İşimiz gereği konaklayacağımız otelin güvenilir ve konforlu olmasına dikkat ediyoruz. Otelin çalışanlarının samimiyeti bizim için çok önemli. İşte Kadirbey otelde resepsiyonda çalışan Özal ve Rüstem Şahin sıra dışı kişilikleri, nezih davranışları, güler yüzleri ile 5 günlük program yaptığımız Malatya'da otelde 20 gün kalmamıza birinci nedenidirler.

Turizmin gelişmesinde hotel personelinin tecrübesi ne kadar önemli ise müşteri ilişkileri de o kadar önemlidir.  Yolunuz Malatya'ya düşerse  Sıtmapınar Doğa Caddesinde sizi sıcak samimi ilgileriyle bekleyen Kadirbey otelin resepsiyonistleri Rüstem Şahin,Özal Şahin size Anadolu insanının sıcaklığını yaşatmaya hazır bekliyorlar.

Teşekkürler Kadirbey otel ..

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadirbey, Otelin, Sıra, Dışı, Çalışanları..,
Yorumlar
Haber Yazılımı