Haber Detayı
16 Temmuz 2021 - Cuma 19:06 Bu haber 13025 kez okundu
 
İYİ PARTİ’YE ANKARA’DA TOPLU KATILIM
Son ayların yükselen değeri İYİ parti . Bu önemli yükselişi araştırma şirketleri verilerinde de ispatlanan İyi parti önceki gün Ankara’da yeni katılımların adresi oldu.
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
İYİ PARTİ’YE ANKARA’DA TOPLU KATILIM

 

 Çeşitli siyasi partilerden İyi partiye katılımın gerçekleştirildiği Mamak imrahor’ da yapılan programda rozetleri İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili , Eski Bayındırlık Ve İskan Bakanı Koray Aydın takdim etti.

 300  KİŞİ KATILDI

 

 İyi Parti Ankara İl Başkanlığı‘nın organize ettiği, İl Başkanı Yetkin Öztürk’ünde hazır bulunduğu 300 kişinin geçiş yaptığı program sonunda medya 24’ten Gazeteci Süleyman Yıldız’ın sorularını değerlendiren Aydın, şunlara dikkat çekti.

 HALKIN İHTİYAÇ DUYDUĞU HAREKETİZ

 “ Ankara ülkenin başkenti ama sahipsiz. Ankara’nın tüm değerleri boşaltılarak İstanbul’a götürüldü. Ankara’ lı bunun farkında değil. Türkiye’nin değişime ihtiyacı var . İktidar 20 yıldır ülkeyi yönetiyor son 5 yılı bir facia .Har vurup harman savuran iktidar. Ancak saray yapıyor. Dünya’da 12 sarayı olan Cumhurbaşkanı yok. Bu şatavata buna ne ihtiyaç var. İnsanların sıkıntılı olduğu dönemde bu kadar israfın yapıldığına şahit olmadım. Bizde bu vatanın insanlarıyız ve insanlara öncülük edecek harekete ihtiyaç var .İşte biz, o hareketiz ”

 Koray’ın açıklamalarını ispatlar nitelikteki son araştırma MetroPOLL araştırmanın anketi, İYİ Parti’nin seçmenlerin ikinci durağı olduğunu gösterdi. Ankete göre yüzde 13,7’lik kesim, kendi partisine oy vermeyecek olsa İYİ Parti’yi tercih edeceğini belirtti. Alternatifler arasında MHP ikinci, CHP üçüncü sırada.

 

KATILIM PROGRAMININ AYRINTILARINI VE AYDIN’IN GÜNDEME İLİŞKİN AÇIKLAMASI AŞAĞIDA Ki VİDEODA ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİ’YE, ANKARA’DA, TOPLU, KATILIM, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı