Haber Detayı
19 Aralık 2020 - Cumartesi 01:50
 
“İNCEĞİZ, KANYONUN AÇILMASINI İSTİYOR “
Pandemi sürecinde mahallelerde durum ne ? Muhtarların beklentileri ve Yaptıkları çalışmalar neler..? Haberin Peşinde ekibi bu zorlu dönemde muhtarların çalışmalarını gündeme taşıyor.. Denizli'nin en güzel mahallerinden Kaleye bağlı inceğizdeyiz. medya24'ten Ramazan Çapar muhtara çalışmalarını sordu, beklentilerini dile getirdi.
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
“İNCEĞİZ,  KANYONUN AÇILMASINI İSTİYOR “

DENİZLİ / Kale . İnceğiz  :  Kanyonu , zeytinyağı fabrikası  ve inciri ile öne çıkan İnceğiz mahallesi muhtar Nejat Yürek   bir çok çalışmayı tamamladıklarını ifade ederek önceliklerinin kanyonun turizme kazandırılması gerektiğini söyledi.

Medya24’ten  Ramazan Çapar’a çalışmalarını aktaran Muhtar Yürek şunlara değindi.“ Geçim kaynağımızı Zeytin incir ve tütün  oluşturuyor. 2007’de   Tarımsal Kalkınma Kooperatifi nin bünyesinde kurulan zeytintyağı fabrikası   önemli ekonomik girdi sağlıyor.

Parke taşları su kanalları düğün salonu eksiklerini tamamaladık.Okulun eksiklerini giderdik.Arazi yolarını 65 km’ likbölümü .belediyenin desteği ile  Dsenizli B.şehir fen işlerinin katkılarıyla çözüme kavuşrturuyoruz.

Yenilenen  kadastro çalışması  ile bazı konutlara tapular verildi ve hatta elektrik su bağlandı .

Bazı evlerin hiç tapuları yoktu bu sayed tabuları oldu.Vatandaş memnun.

Kale  belediye başkanının desteği ile   İnceğiz kanyonunun faaliyete geçmesini  turizme kazandırılması nı,yYolun asfaltlanması ve elektriğin çekilmesi ,v 32 yıldır yapılamayan  10 km’lik yolun asfaltlanmasını bekliyoruz “dedi.

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEOYA TIKLA İZLE..

Kaynak: Editör:
Etiketler: “İNCEĞİZ,, , KANYONUN, AÇILMASINI, İSTİYOR, “,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı