Haber Detayı
24 Eylül 2021 - Cuma 19:29 Bu haber 3639 kez okundu
 
Hayatımızı etkileyen rakamların gizemini Numerolog, Bahar Bayram Açıklıyor
YAŞAM Haberi
Hayatımızı etkileyen rakamların gizemini Numerolog, Bahar Bayram Açıklıyor

 

 Zayıf noktalarınızı anlayarak yeteneklerinizi geliştirmemizi yaşamda  hangi alanda güçlük çekeceğinizi, önemli kararlar almada doğru zamanlamayı belirlememize yardımcı olan Numeroloji alanında eğitimle alarak kendini geliştirmeyi amaçladığını ifade eden Thetahealing, Numeroloji ve astroloji konularında çalışmalarını sürdüren Bahar Bayram,

Farkındalığın yaşamımızda neleri değiştireceğini,

Numeroloji ve astroloji arasındaki farkı,

Numeroloji’de kutsal sayılan rakamlar hangileri olduğunu, hayatımızın bir matematik olduğunu ifade ederek, sorularımızı şöyle değerlendirdi.

   

 Merhabalar Bahar hanım, Bize kısaca kendinizden kariyerinizden bahseder misiniz?

-Bahar Bayram.1986 doğumluyum ve uzun yıllar profesyonel voleybol oynadım.  Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü mezunuyum.  Pilates eğitmenliği yaparak ilerledim . Spirütuel alanlara her zaman ilgi duydum ve farkındalığın hayatımda neleri değiştirdiğini idrak etmeye başladım. Bu alanlarda kendi mi geliştirmek istedim. Bu nedenle bilinçaltı temizliği, dönüşümü ile ilgili eğitimler aldım. Bunlardan biri Thetahealing oldu. Numeroloji ve astroloji alanlarında eğitim almaya devam ederek kendime ve insanlara katkı sunmaya  niyet ediyorum..

 

Numeroloji ve astroloji öğretilerinin arasındaki fark nedir? Siz her ikisiyle de ilgileniyorsunuz çünkü.

 

-Numeroloji; doğum tarihinizden, adımızdan geleceğimizi, yaşam amacımızı, yeteneklerimizi kısacası kaderimizi keşfetme rehberidir diyebilirim.

Astroloji; göksel olayların hareketleriyle hayatımızda yer ettiği kaçınılmaz bir öngörü ve olasılıklar sistemi diyebilirim.

Her ikisi de farkındalığımızı, bilincimizi, bakış açılarımızı geliştirerek yol almamızı sağlar. Tekâmül yolculuğumuzda bizlere yardımcı olur.

 

 Kadere inanıyor musunuz? Yoksa herkes kendi hayatını mı yaratıyor?

-Kadere inanıyorum hepimiz için belirlenmiş bir hayat var tabi. . Ancak akışta gelene razı olarak biçim vermek de bizim seçimimiz. Hayatı daha farkındalıkla daha bilinçle yaşamak bizim hakkımız. Yani isyan etmek mi dua da kalmak mı sizce? Hangisi bizler için daha kolay ve akıcı? Değil mi? İnsanoğlu ne olursa olsun her daim kendi bilincini geliştirmeli onarmalı ve teslimiyet içinde olmalı.

Numeroloji' de kutsal sayılan rakamlar var mı, varsa bunlar hangileri ?

- Aslında sayı sekansları olarak ele alırsak bu soruyu numeroloji’den bağımsız olarak elbette diyebilirim her rakam kendi içinde kutsal aslında. Hepsinin hayatımızda etkisi mevcut. 7777 mucizeler bizimle demek.

Son olarak numeroloji ile ilgili söylemek istediklerini bizimle paylaşabilir misiniz?

 Numeroloji hayatımızın her alanında var olan sayıların gizemli doğası olduğunu düşünüyorum. Sonuçta hayat bir matematik.

İletişim: İstagram@thetahealerbahar_777520

Röportaj Hazırlık : Melek Şenol

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayatımızı, etkileyen, rakamların, gizemini, Numerolog,, Bahar, Bayram, Açıklıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı