Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 12:16 Bu haber 37672 kez okundu
 
Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Velioğlun’dan Akıllı İneğe Övgü
Haftanın 6 günü Ankaralılara ekmek üreten Halk Ekmek günlük 681 bin adet üretimi ile alanında rakipsiz .
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
Halk Ekmek  Genel Müdürü Dr. Velioğlun’dan  Akıllı İneğe Övgü

Ekonomik ve kaliteli üretimiyle vatandaşın tercih ettiği halk ekmek, Genel Müdürü Dr.Hüseyin  Velioğlu , üretilen kaliteli ekmeğin halk tarafından özellikle tercih edildiğini ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin  başarılı yönetimi  ve onlarca satış mağazaları ile  vatandaşın her zaman yanında olduklarını   kaydetti.

 

 AKILLI İNEK TEKNOLOJİK BİR ÜRÜN 

 

Genel Müdür Velioğlu,  bu anlamda  halka daha iyi hizmet sunmak için teknolojiyi vatandaşın ayağına kadar götürmek adına  araştırmaların sürdüğünü ve süt ve ayranı aynı  anda sunan “Akıllı inek “ otomatını yerinde inceledi.

4 Memesinden 4 ayrı ürün veren alanında Dünya’da ilk olan , süt ve ayranı sevdiren Girişimci İş İnsanı Cemil Tanguroğlu’nun icadı akıllı inek otomatını çok beğendiğini ifade eden Dr. Velioğlu,  “ekmek satış büfelerimizde neden  halka süt ve ayran veren akıllı inek otomatı olmasın..

İleride  vatandaşımız büfelerimizde akıllı inek otomatını   görürseler şaşırmasınlar, çünkü bu ürün milli içeceğimiz ayran ve sütü hem çocuklara  hemde yetişkinler farklı metodlarla sunuyor.”dedi.

SAĞLIKLI SÜT , AKILLI İNEK'TE

İş insanı Tanguroğlu’da Sayın Genel Müdür Velioğlu’nun halkın ekonomisini düşünerek  üretilen ekmeğe çok değer  kattığını, bunun için çok mücadele ettiğine tanık olduğunu ifade ederek, biz akıllı inek otomatını halkımız sağlıklı süt, ayran içsin , çocuklarımız asitli içecekten uzak kalsın diye ürettik.

Kendilerine ilgilenrinden dolayı teşekkür ediyorum “dedi.

HABERİN  DEVAMINI  AŞAĞIDAKİ  VİDEOYA TIKLA İZLE..

 

  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Halk, Ekmek, , Genel, Müdürü, Dr., Velioğlun’dan, , Akıllı, İneğe, Övgü,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Haber Yazılımı