Haber Detayı
27 Nisan 2021 - Salı 13:02 Bu haber 13365 kez okundu
 
Göbel Köyü, “ Toplulaştırmayı Bekliyor ”
Haberin Peşinde Ekibi halka en yakın resmi yetkili muhtarların çalışmalarını gündeme taşımayı sürdürüyor.. Alt yapı üst yapı başta olmak üzere bir çok alanda hizmet aldıklarını 1.Amatör kümede oynayan futbol takımları , kepçe, traktör ve kamyonu kullanan ve 24 Yıllık muhtarı ve yardımsever halkı ile Tavşanlı Göbel köyü bir çok alanda örnek teşkil ediyor.. Tüm bu hizmetler nasıl aldıklarını muhtar Takup Özbeğ anlatıyor...
TÜRKİYE KONUŞUYOR Haberi
Göbel Köyü,  “ Toplulaştırmayı Bekliyor  ”

 

Göbel Köyü,  “ Toplulaştırmayı Bekliyor  ”

 

 

Haberin Peşinde Ekibi  halka en yakın resmi yetkili  muhtarların çalışmalarını gündeme taşımayı sürdürüyor..

         Alt yapı üst yapı başta olmak üzere  bir çok alanda hizmet aldıklarını  1.Amatör  kümede oynayan futbol takımları , kepçe, traktör ve kamyonu kullanan ve 24  Yıllık muhtarı ve yardımsever halkı  ile Tavşanlı Göbel köyü bir çok alanda örnek teşkil ediyor..

Tüm bu hizmetler nasıl aldıklarını muhtar Yakup Özbeğ anlatıyor...    

 

 KÜTAHYA /  Tavşanlı Göbel köyü muhtarı Yakup Özbeğ   muhtarlıkta 6 dönemi geride bıraktığını ifade ederek,  1994 te muhtar seçildim. Fakat  o günleri hatırlamak istemiyorum.  2002’ ye kadar hizmet alamadık. 2002 den sonra gerçekten hizmetten yararlandık diyebilirim ‘açıklamasını yaptı..

Muhtar Özbeğ , İhtiyacı belirliyor resmi kurumlara bildiriyoruz  tespite gelip ardından gereğini yapıyorlar su ,  alt yapı yol gibi  imkanları sağladılar sağlıyorlar.

 

Termal olanaklarıyla öne çıkan Göbel’in iş makinaları, yangın söndürme aracını vatandaşın imkanlarıyla karşıladık diğer olanaklara İl Özel İdarenin katkılarıyla aldıklarını aktaran ve öncelikli isteklerinin toplulaştırma olduğuna dikkat çeken muhtar Özbeğ , arazilerin daha verimli hale gelmesi için bu şart. Yanı sıra yer altı sulaması, kapalı sulamanın yapılması halinde tarımda yüzde yüz verimlilik artacağını söyledi.

Gençler önem verdiklerine vurgu yapan muhtar Özbeğ 1. Amatör kümede oynayan Göbel sporumuz başarılı gidiyor. Hatta köye halı saha yapılıyor emeği geçen tüm devlet yetkilerine ve halkımıza teşekkür ediyoruz bize kendimizi anlatma fırsatı verdiğiniz için medya -24’e şükranlarımızı  sunuyoruz.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göbel, Köyü,, , “, Toplulaştırmayı, Bekliyor, , ”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı