Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 13:36 Bu haber 11604 kez okundu
 
Gediz Belediyesi Termal Turizmi Hayata Geçiriyor
Geçmiş yıllarda bir türlü yakalanamayan ve uzun zaman atıl bir vaziyette kalan ılıca Gediz belediye Başkanı Akçadurak ‘ın özenli çalışmaları sonucu mükemmel bir kazanım elde ediyor. Bir dönem ülke genelinden tatilciye ev sahipliği yapan ılıca kaplıcaları kısa zaman sonra yeniden bölgeye umut olmaya başlayacak.
BELEDİYELERDEN Haberi
Gediz Belediyesi Termal Turizmi Hayata Geçiriyor

 

KUTAHYA TERMAL TURIZM’ DE YENI ATAK

 

                  KÜTAHYA/ Gediz Termal Tatil Köyü birinci etap inşaatlarının  planlanan sürede  devam ettiğini belirten   Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak;  ”07.08.2019 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen “Ilıca Kaplıcası Termal Tatil Köyü 1.Etap İnşaatının yapım işi Ahmet Akgül-Süngü Yapı ve İnş. Basın Yayın Bilişim Hizmetleri Tarım Hayvancılık Nakliye ve San. Tic. A.Ş. de kalarak, sözleşmesi 02.10.2019 tarihinde Gediz Belediyesi ile imzalanmıştır. Termal Tatil Köyü 1.Etap proje kapsamında erkek ve bayan hamamları, aquapark, camii, restoran ve ticaret alanları inşaatları tamamlanarak hizmete sunulacağını söyledi.

 

ILICA TERMAL TATİL KÖYÜ 1.ETAP İNŞAATI’NDA SONA YAKLAŞILDI

Termal turizmde marka atılımlar yaparak, bir yandan yeni yatırımlar yapıyor, diğer yandan da mevcut tesislerimize nicelik ve nitelik kazandırdıklarına dikkat çeken Başkan Akçadurak, ilçemize ekonomik olarak büyük katkılar sağlayacak olan Gediz Termal Tatil Köyü’nün birinci etap inşaat çalışması tamamlandığında ülke ve bölge turizminin cazibe merkezlerinden birisi olacağına inançlarının tam olduğunu  kaydetti..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gediz, Belediyesi, Termal, Turizmi, Hayata, Geçiriyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Gediz Belediyesi Termal Turizmi Hayata Geçiriyor
Haber Yazılımı