Haber Detayı
11 Kasım 2020 - Çarşamba 17:16
 
DOĞAYA CAN, İNSANA NEFES
Kahramankazan’da binlerce fidan toprakla buluşturuldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde Kahramankazan’da binlerce fidan toprakla buluşturuldu. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz diktiği fidanlara can suyu verdi.
BELEDİYELERDEN Haberi
DOĞAYA CAN, İNSANA NEFES

Kahramankazan Yeşillenmeye Devam Ediyor

Kahramankazan’da, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi. Kahramankazan Şehitler Ormanı’nda düzenlenen etkinlik kapsamında binlerce fidan toprakla buluşturuldu. Etkinlik kapsamında Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve ilçe protokolü de fidan dikti. Oğuz ve ilçe protokolü burada diktikleri fidanlara can suyu verdi.

Gözümüz gibi bakacağız

Başkan Oğuz, böylesine anlamlı bir günde böylesine anlamlı bir etkinliği gerçekleştirmekten dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi. Oğuz, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen Milli Ağaçlandırma Günü’nde toprakla buluşturduğumuz fidanlara gözümüz gibi bakacağız. Fidanlarımız doğaya can, insana nefes olacak. Bu anlamlı etkinliğe emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DOĞAYA, CAN,, İNSANA, NEFES,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DOĞAYA CAN, İNSANA NEFES
DOĞAYA CAN, İNSANA NEFES
Yorumlar
Haber Yazılımı