Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 20:01 Bu haber 4663 kez okundu
 
DİZİLERİN MEKANI, BOZÜYÜK YATAĞAN MUĞLA'DA..
Kalk gidelim, Sefirin Kızı gibi yoğun izleyici kitlesine ulaşan Ege insanını anlatan dizilere ev sahipliği yapan Muğla Yatağan Bozüyük mahallesi bu günlerde yeni hizmetler alma yolunda önceden belde sonrasında verdiği göç nedeniyle köye, Muğla Büyükşehir olduktan sonra mahalleye dönüşen Bozüyük ,yeni muhtarı Ahmet Yanmadık ile gelişme içerisinde.
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
DİZİLERİN MEKANI, BOZÜYÜK YATAĞAN MUĞLA'DA..

 

 

 Ahmet Yanmadık, 31 Mart 2019'da yapılan seçimlerde muhtar olarak göreve başladığını  anımsatarak ,işe köye masa ve sandalye tedariki ettiğini söyledi.

KALK GİDELİM TV DİZİSİ ..

Mezarlık çevre düzenlemesini yaptığını, 1400 nüfusa sahip olduklarını ve hizmet için muhtarın elini taşın altına koyması gerektiğini bu anlayışla hizmet verdiğini belirterek, eczane ve ekmek fırınımız  var ve doğalgaza ,kanalizasyona ihtiyaçları olduğuna dikkat çekti.

Kışlın su sorunu da yaşadıklarına işaret eden muhtar Yanmadık, kültür merkezimiz okulumuz va sağlık evinin hizmette olduğunu  işsizliğin az olduğunu hatta iş potansiyelinin fazla olduğunu belirten Muhtar Yanmadık, ihtiyaçları ilgili kurumlara ilettiğini sözlerine ekledi.

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEOYA TIKLA İZLE..

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİZİLERİN, MEKANI,, BOZÜYÜK, YATAĞAN, MUĞLA'DA..,
Haberin Videosu
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı