Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 21:30
 
DANIŞMAN, MUHTAR ÇIRAK'A GÜVENİYOR...
Haberin Peşinde ekibi Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek yerel yönetimlerin sorunlarını gündeme taşıyor. Muhtarların ve onların yapacağı hizmetlerde yaşadıkları sorunları ve başarılı çalışmaları sizler için Haberim Gazetesi, Basın 24, Medya 24 aracılığı ile gündeme taşıyor. -Sayıları 53 bini bulan muhtarlar hak ettikleri hizmeti alabiliyorlar mı? -Muhtarlar bulunduğu bölgede zamanında hizmet alıyorlar mı ? -Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhtarlara verdiği önemi yerel yöneticiler veriyor mu ? -İşte bu soruların cevabını gerçekleştirdiğimiz röportajlarda bulabileceksiniz.
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
DANIŞMAN, MUHTAR ÇIRAK'A GÜVENİYOR...

 

Haber Röportaj/ Ramazan Çapar

Aşağıda röportajını gerçekleştirdiğimiz Danışman Muhtarı İsmail Çırak, tam bir Erdoğan Hayranı.Hizmet sevdalısı..İşte Çırak'ın Haberin Peşinde Ekibine verdiği kısa röportajdan ayrıntılar....

 

 

Ordu  / Çamaş İlçesi  Danışman Mahalle muhtarı  İsmail Çırak, İmam Hatip Lisesi Mezunu olup  muhtarlıkta 2.dönemini geçirdiğini vurgulayarak, birinci dönemde alt yapı, içme suyu, parke taşı , çevre düzenlemesi gibi buna benzer hizmetleri yaptık.

 

 

Danışman Halkı  yaptığımız çalışmaları  takdir ederek 2. dönemde de 31 Mart'ta yeniden oy vererek göreve getirdi. Muhtarlığının ilk döneminde Külliyeye davet edildiğini hatırlatan Muhtar Çırak,Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhtarla 2016 yılında bağladığı maaşın, verdiği SSK'nın önemli olduğuna  işaret eden muhtar Çırak,  "Cumhurbaşkanımız gerçektende biz muhtarlar çok değer veriyor.Külliye'de bizleri ağırlayıp sorunlarımızı dinliyor.Gerektiğinde hemen çözüm üretiyor.Kendisine mahallem adına defalarca teşekkür ediyorum. Bizde bu dönemde yine Sayın Erdoğan'dan aldığımız güç ile mahalle halkının eksiklerini gidermeye, sıkıntılarını çözmeye çalışacağız."dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DANIŞMAN,, MUHTAR, ÇIRAK'A, GÜVENİYOR...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DANIŞMAN, MUHTAR ÇIRAK'A GÜVENİYOR...
DANIŞMAN, MUHTAR ÇIRAK'A GÜVENİYOR...
DANIŞMAN, MUHTAR ÇIRAK'A GÜVENİYOR...
DANIŞMAN, MUHTAR ÇIRAK'A GÜVENİYOR...
Haber Yazılımı