Haber Detayı
26 Nisan 2021 - Pazartesi 15:56 Bu haber 13996 kez okundu
 
Çiftlikköy “ Ulaşım Sorunu Yaşıyor .
Burhaniye’ye en uzak yerleşim yeri. Su ve yol sorunu yaşıyorlar. Çocuklar oyun parkı, gençler halı saha istiyor. Burası Yalova Burhaniye Çiftlikköy ..
TÜRKİYE KONUŞUYOR Haberi
Çiftlikköy “ Ulaşım Sorunu Yaşıyor .

 

Haberin Peşinde ekibi ilçeye uzak ama gönüller yakın bu güzel köyün ihtiyaçlarını ve yapılan hizmetleri açıklamaması için   muhtara mikrofon uzattı.

Yalova / Burhaniye Çiftlikköy muhtarı Ramazan Üzüm, hizmete yolları düzeltmekle başladıklarını , köy konağının İl  Özel İdare tarafından yapıldığını belirterek, ihtiyaçları arasında öncelikle ulaşım sorununun yanı sıra  içerisinde lojmanı , düğün salonu, kütüphanesi istediklerini   bir köy konağı istediklerini ifade etti.

Geçim kaynaklarının hayvancılığa dayalı ancak,  sulama suyunun yetersiz olduğunu bu nedenle ekim alanlarının boş kaldığını, bu nedenle 2 adet gölete ihtiyaç duyduklarını, köyde eksiklerin fazla olduğunu ilçeye ulaşım olarak en uzak yerleşim alanı Çiftlikköy ‘de gençlerin halı saha, çocukların oyun parkı istediklerini  köy meydanına çevre düzenlemesi yapılması gerektiğini dile getirdi.

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEOYA TIKLA İZLE..

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çiftlikköy, “, Ulaşım, Sorunu, Yaşıyor, .,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı