Haber Detayı
03 Aralık 2020 - Perşembe 11:02 Bu haber 50855 kez okundu
 
ÇARPICI AÇIKLAMA VE İDDİALARIYLA GÜNDEME GELEN TURAN PARTİSİ GENEL BAŞKANI VAROL ESEN MEDYA 24'TE
Yaptığı açıklama ve iddialarıyla dikkat çeken bu nedenle siyasi parti liderleri ile mahkemelik olan Turan Hareketi Partisi Genel Başkanı Varol Esen, çalışmalarını, hedeflerini , kaç ilde teşkilat kurduklarını, neden IMF ‘ye karşı olduklarını, İktidara nasıl geleceklerini tek tek medya 24’e açıkladı.
SİYASET Haberi
ÇARPICI AÇIKLAMA VE İDDİALARIYLA GÜNDEME GELEN  TURAN PARTİSİ GENEL BAŞKANI VAROL ESEN MEDYA 24'TE

“AB VE IMF’YE KARŞI TÜRK BİRLİĞİ KURULACAK “YAPILANDIRMA

Turan Hareketi Partisi Genel Başkanı Varol Esen, Atatürk’ün zamansız vefatının ardından gelen 2.Dünya savaşından sonra unutturulmaya çalışılan Türk’ü, özünden uzaklaştırmaya, araplaştırmaya çalışılan zamanda Turan Hareketini Türk’ü özüne çevirmek için kurduklarını ve Atatürk’ün fikir ve felsefeleriyle yürüyeceklerini söyledi.

 

 

 

“MASKE TAKMIYORUZ”

 

 

 

Mevcut siyasi partilerden farklı olduklarını dile getiren Esen, biz maske takmıyoruz. Gerçekleri söylüyoruz hep söyleyeceğiz.Özümüz ne ise sözümüz o dur.Türkiye’nin Turan anlayışına ihtiyacı var.Biz ekonomi alanında, sağlıkta ve eğitimde farkımızı ortaya koyacağız.Adaleti, huzuru ve güveni tesis edeceğiz.Türkiye’nin yer altı ve üzerinde var olan kaynaklarını bu millet için kullanacağız.

 

 

 

IMF,AB’Ye karşı Büyük Türk Birliğini kuracağız.Atatürk’ün ifade ettiği gibi, ‘Büyük Ve Müreffeh Türkiye’yi inşa Edeceğiz” dedi.

 

Gazeteci Süleyman Yıldız’ın sorularına samimi cevaplar veren Esen, mevcut siyasi partilerin çözüm üretemeyeceğini iddia ederek,

 

Gençlere ne mesaj verdi, Kadınlara yönelik ne düşünüyorlar.Ekonomi, sağlık ve eğitimde proGmramları neler..?

 

Tüm bunların cevabını ve Esen ‘in gündem yaratacak açıklamasını AŞAĞIDAKİ VİDEOYA TIKL İZLE..

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇARPICI, AÇIKLAMA, VE, İDDİALARIYLA, GÜNDEME, GELEN, , TURAN, PARTİSİ, GENEL, BAŞKANI, VAROL, ESEN, MEDYA, 24'TE,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Haber Yazılımı