Haber Detayı
29 Eylül 2021 - Çarşamba 20:37 Bu haber 6014 kez okundu
 
BURÇLARINIZA GÖRE EKİM AYI
YAŞAM Haberi
BURÇLARINIZA GÖRE EKİM AYI

 

 

KOÇ BURCU

 

TAMAMEN İLİŞKİLER VE SOSYAL ETKİNLİKLERE YÖNELECEKSİNİZ. ANLAŞMALAR YAPABİLİRSİNİZ. AŞK HAYATINIZDA GERİ DÖNÜŞLER HAREKETLENMELER YAŞAYACAKSINIZ. İLİŞKİLERİNİZLE İLGİLİ TÜM KAYGILARINIZI KUŞKULARINIZI YENİDEN ELE ALACAĞINIZ BİR AY. MADDİ KONULARDA YERSİZ HARCAMALAR YAPMAYIN. BORÇ VE KREDİ DÜZENEĞİNİZİ AYARLAYIN. TAŞINMALAR OLABİLİR. AİLE İÇİNDE SORUNLARA DİKKAT EDİN. KARŞINIZA ÇOK İLGİNÇ KİŞİLER ÇIKABİLİR. ESKİ TANIDIKLARINIZLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ.

 

BOĞA BURCU

 

ÇALIŞMA ODAKLI OLACAKSINIZ ANGARYA İŞLER SİZE YIKILABİLİR SAĞLIĞINIZA DİKKAT EDİN. İLİŞKİLERİNİZDE YER YER KISKANÇLIKLARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ VEYA SİZİN İNATÇI DAMARINIZ KABARABİLİR. BİR YOLCULUK SEYAHAT PLANI İÇİNE GİREBİLİRSİNİZ. İŞ BEKLEYENLER İŞE GİREBİLİRLER. GRUP VE SOSYAL MEDYA DA BAZI SORUNLARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ. HİÇ UMMADIĞINIZ ANDA AŞK KAPINIZI ÇALABİLİR.  İLİŞKİNİZ VAR İSE BEN SEN EGO ÇATIŞMASI İÇERİSİNE DÜŞMEKTEN KAÇININ. AİLENİZ ADINA RANDEVULAR ALABİLİRSİNİZ. İŞ BAĞLANTILARINIZ ÇALIŞACAK.

 

İKİZLER BURCU

 

AŞK MI SİZE SİZ Mİ AŞKA KOŞTURACAKSINIZ ACABA? HER İKİ TÜRLÜ DE AŞK KAPILARINIZ BU AY ÇOK BEREKETLİ ÇALIŞACAK. İŞİNİZLE İLGİLİ RİSKLER ALABİLİRSİNİZ DİKKAT EDİN DERİM. İŞ YERİNİZDE SİZE HİÇ HOŞ GELMEYEN TAVIRLARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ. UZAK AKRABALARINZDAN HABERLER ALABLİRSİNİZ YURTDIŞI VEYA AKADEMİK ALANDA EĞİTİM /SEMİNER GİBİ ALANLARA YÖNLENECEKSİNİZ. EKSTRA HOBİLERİNİZ ADINA EĞİTİMLERE YAZILABİLİRSİNİZ. BU AY SİZLER İÇİN HAREKETLİ GEÇECEK. KARİYERDE İFTİRALARA DAĞILIMLARA DİKKAT EDİN.

 

YENGEÇ BURCU

 

EVLE/ AİLEYLE İLGİLİ İŞLERE KOŞTURMAKTAN YORGUN DÜŞEBİLİRSİNİZ. KARİYER ALANINIZDA KISKANÇLIKLAR/ KAYIRICILIKLAR SİZİ ÜZEBİLİR. KAYIPLAR/ BİTİŞLER YAŞAYABİLİRSİNİZ. ÇOCUKLARINIZ VAR İSE ÇOCUKLARLA İLGİLİ SORUNLARLA DA BAŞ ETMEK ZORUNDA KALACAKSINIZ. ÖZEL VE SOSYAL İLİŞKİLER /ORTAKLIKLAR ADINA BAZI KİŞİ VEYA KİŞİLERLE YOLLARINIZ AYIRABİLİRSİNİZ. BU AY MADDİ KONULARDA ÖDEMELERDE ZORLANIRSINIZ ANCAK BAŞKALARI KAYNAKLI YARDIMLARDA ALACAKSINIZ. MİRAS İŞLERİNİZ DAVA İŞLERİNİZ DEVREYE GİREBİLİR.

 

ASLAN BURCU

 

İLETİŞİMLER TELEFON TRAFİĞİNİZ EĞİTİM KONULARI KISA YOLCULUKLAR EVRAK İŞLERİYLE HAŞIR NEŞİR OLACAĞINIZ BİR AY. TEKLİFLERE AÇIK OLUN. BİRAZ AGRESİF DE OLACAĞINIZ BİR AYDASINIZ KAZALARA KARŞI TEDBİR ALIN. HIZLI KARAR VERMEYİN. AİLEDE MADDİ KONULARLA İLGİLİ GELİR GİDER DENGESİNİ AYARLAMAYA DA ÇALIŞACAKSINIZ. ANİDEN İŞ YERİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. AİLE ÇEVRENİZDEN HABERLER ALABİLİRSİNİZ ELİNİZE GEÇEN PARAYI DEĞERLENDİRİRKEN SAHTEKARLARA/HIRSIZLIKLARA DİKKAT EDİN. KARDEŞLERİNİZ VEYA YAKIN ÇEVRENİZDEN ALACAĞINIZ DESTEKLER İLİŞKİLERİNİZDE ANLAŞMALARINIZDA SİZİ AYDINLATACAKTIR

 

BAŞAK BURCU

 

MADDİ MANEVİ DEĞERLERİNİZ ADINA SAVAŞ VERECEĞİNİZ BİR AYDASINIZ. NE KADAR VERİM O KADAR ÜRETİM ENERJİSİ ÇALIŞTIRACAKSINIZ. İLETİŞİMLERİNİZDE ÖZELLİKLE UZAK AKRABALARLA İLGİLİ ARIZALAR YAŞANABİLİR KIZKARDEŞİNİZ VARSA VEYA YAKIN AKRABALARINIZ İÇERİSİNDE KADINLAR KAYNAKLI KRİZLERİ ÇÖZMEYE ÇALIŞABİLİRSİNİZ EVLİ VEYA İLİŞKİ YAŞIYORSANIZ DAĞILIMLAR YAŞAYABİLİRSİNİZ. EŞİNİZ /ORTAĞINIZ VEYA YAKIN ARKADAŞINIZLA İLGİLİ DUYACAKLARINIZ SİZİ ÜZEBİLİR. İLİŞKİLERDE ÇÖZÜLMELER ZAMANINDASINIZ. FEVRİ HIRSLI BİR KARAR VERMEDEN ÖNCE DEĞERLENDİRME YAPIN. ALDATMALARA AÇIK BİR AYDASINIZ DİKKAT EDİN. VARSA EŞİNİZ VEYA ORTAĞINIZIN KRONİK BİR SAĞLIK SORUNU ORTAYA ÇIKABİLİR.

 

TERAZİ BUCU

 

GİRİŞİMCİLİĞİNİZ/ CESARETİNİZLE YENİLİKLERİ KENDİ ADINIZA YARATACAKSINIZ. İLİŞKİLERİNİZDE KAYIRICILIK KISKANÇLIKLAR VE KANDIRILMALARA DA MÜSAİTSİNİZ DİKKAT EDİN. GENEL SAĞLIĞINIZA ÖZEN GÖSTERİN. MADDİ ANLAMDA GELİR KAPILARINIZ AÇIK ANCAK GELDİĞİ GİBİ DE GİDEBİLİR. AİLE İÇERİSİNDE KRONİK RAHATSIZLIKLAR VEYA KRONİKLEŞMİŞ KONULAR YÜZÜNDEN ZORLANMALAR YAŞAYABİLİRSİNİZ BU YÜZDEN DENGENİZ BOZULABİLİR AŞK KAPILARINIZ SİZİNDE AÇIK. AİLEDE MADDİ KONULARLA İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER YAPACAKSINIZ. ALIM SATIM GİBİ. SOSYALLİK VE POPÜLERLİKLERİNİZ ARTACAK. KISKANILABİLİRSİNİZ.

 

AKREP BURCU

 

RUHSALLIĞIN/ YARDIMSEVERLİĞİ NİZDE ARTIŞLAR OLACAK. SANATSAL YETENEKLERİNİZİ DE AKTİFLEŞTİRECEĞİNİZ  BİR AY.  KENDİ İÇİNİZDE DENGELERİNİZİ YAKALAMAYA ÇALIŞACAKSINIZ. GİZLİ KAPAKLI İŞLERİ YAKALAYABİLİRSİNİZ. VEYA GİZLİLİKLE İŞLERİNİZİ SÜRDÜREBİLİRSİNİZ. SAĞLIKSAL OLARAK EBEVEYN KAYNAKLI AKRABALARINIZIN HASTANELİK DURUMLARI ÇIKABİLİR.ANİ OPERASYON KARARLARI ALINABİLİR. AİLE İÇERİSİNDEN BİRİLERİ EVDEN UZAKLAŞABİLİR.İLETİŞİMLERİNİZE ÖZEN GÖSTERMEYE ÇALIŞIRKEN ZORLANABİLİRSİNİZ. İŞİNİZLE İLGİLİ YENİ BİR BÖLÜME GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ. ANİ AŞKLAR ANİ KARŞILAŞMALAR SİZE ÇALIŞIR.KENDİNİZİ YORMADAN İŞLERİNİZİ YAPMAYA ÇALIŞIN.

 

YAY BURCU

 

İLLAKİ AŞK İLLAKİ ARKADAŞLIKLAR YOĞUN TEMPONUZ İÇERİSİNDE SİZİ BU AY YÖNLENDİRECEK. AŞK İSTEYENLER GRUPSAL FAALİYETLERDE İSTEDİKLERİ POTANSİYELE SAHİP BİRİ İLE KARŞILAŞABİLİRLER. ÖZELLİKLLE SOSYAL MEDYADAN FAYDALANACAKSINIZ. İLETİŞİM TRAFİĞİNİZİ KENDİ KOTALARINIZA GÖRE DÜZENLEYECEKSİNİZ. SİZE DE ÇOK ÇALIŞMA GÖRÜNÜYOR. ÇALIŞTIĞINIZ ALANLARDA YER YER DAĞILIMLAR VE ÇÖZÜLMELER OLACAKTIR. BU DURUM SİZİ GEREBİLİR. İLİŞKİLER DE ORTAKLIKLARINDA KARARLAR ADINA İKİLEMDE KALABİLİRSİNİZ. YOLCULUKLAR YAPABİLİRSİNİZ. TRAFİKTE DİKKAT EDİN. BİR KADINLA İLGİLİ GİZLİ BİLGİ ALACAKSINIZ. SİZİ ŞOKE EDEBİLİR.

 

OĞLAK BURCU

 

HEDEFLERİNİZ VE HOBİLERİNİZ ADINA YENİ KURSLARA GRUPLARA KATILABİLİRSİNİZ. AİLENİZDE EBEVEYNLERLE İLGİLİ SAĞLIK SORUNLARI BAŞ GÖSTEREBİLİR.  MADDİ AÇIDAN DAHA TUTARLI BİR AYA GİRİYORSUNUZ. KENDİNİZİ GELİŞTİREBLECEĞİNİZ YETENEKLERİNİZİ GÖSTEREBİLECEĞİNİZ BİR BÖLÜME GEÇECEKSİNİZ. AŞK HAYATINIZDA DENGESİZLER OLABİLİR. GRUPLAR İÇERİSİNDE HİZİPÇİLİK LER YAŞANABİLİR BU DURUM SİZİ O GRUPTAN VE ARKADAŞLARINIZDAN SOĞUTABİLİR.  EKİMDE HEDEFLERİNİZE YÖNELMEK SİZE OLUMLU MOTİVASYON VERECEKTİR. ÇALIŞTIĞINIZ ALANDA SİZİN ARKANIZDAN İŞ ÇEVİRENİ YAKALAYACAKSINIZ.

 

 

 

KOVA BURCU

 

YENİDEN YENİLENME VE DENGELERİ KENDİ MOTİVASYONLARINIZA GÖRE ÇÖZÜMLEME SÜRECİNDEN GEÇECEKSİNİZ. KRONİK SAĞLIK PROBLEMLERİNE HEM AİLENİZ HEM DE KENDİNİZ İÇİN DİKKAT EDİN. MEDYA VE YAYINCILIK SEKTÖRÜ SİZE ÇALIŞACAK ANCAK DİKKAT EDİN KANDIRILMALARA UĞRAMAYIN. KENDİNİZİ GELİŞTİRMEK DAHA FAZLA BÜYÜMEK İÇİN BU AY YENİ TEKNİKLER GELİŞTİRECEKSİNİZ. YAKIN BİR ARKADAŞINIZLA VEYA KARDEŞİNİZLE KIRGINLIKLAR OLUŞABİLİR. MADDİ ANLAMDA GÜZEL İLAHİ HAK EDİŞLER ALABİLİRSİNİZ. BEKLEDİĞİNİZ/B BEKLEMEDİĞİNİZ  BİR EVRAK VB SİZE GELEBİLİR. ANNENİZLE İLGİLENEBİLİRSİNİZ.

 

BALIK BURCU

 

BU AY BANKA İŞLERİ SİGORTA MİRAS KREDİ BORÇ GİBİ KONULARLA UĞRAYABİLİRSİNİZ. ANİ OPERASYON KARARI ALABİLİRSİNİZ. TAŞINMA EV ALMA SATMA KARARI VEREBİLİRSİNİZ. SÖZLEŞMELERDE DİKKAT EDİN. İKİ KERE OKUYUN. KARDEŞLERDEN YAKIN ÇEVRENİZDEN ANİ FEVRİ HABERLER ALABİLİRSİNİZ. İLETİŞİMLERİNİZDE SİZ DE DİKKAT EDİN. ANİ KAZALAR EVİN İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞEBİLİR. ÖZELLİKLE VARSA ÇOCUĞUNUZLA İLGİLİ OLARAK .YENİ BİR EĞİTİME ANİDEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ. RÜYALARINIZ ÇIKABİLİR. SEZGİLERİNİZ BU AY HER ZAMANKİNDEN DAHA YOĞUN ÇALIŞACAK DİLEKLERİNİZİ OLUMLUYA YÖNLENDİRİN. KORKULARINIZ DOĞRU ÇIKABİLİR. ANCAK KUŞKU / KAYDI VE KISKANÇLIKLARI ÇOK ABARTMAYIN.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BURÇLARINIZA, GÖRE, EKİM, AYI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı