Haber Detayı
10 Kasım 2021 - Çarşamba 21:58 Bu haber 4472 kez okundu
 
Bioenerji ve Reiki Eğitmeni Ezgi Nur Yavuz “Bedeni Canlı Tutmak İçin Bionerji Terapisi Alın “
YAŞAM Haberi
Bioenerji ve Reiki  Eğitmeni Ezgi Nur Yavuz  “Bedeni Canlı  Tutmak İçin Bionerji Terapisi Alın “

Mükemmel şekilde çalışan insan bedeni hastalık durumunda, yine kendi bioenerjisiyle,  iyileşme potansiyelini çalıştırabilir. Bu anlamda bionerji terapileri ile var olan fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal problemleri çözmek mümkün.

Herhangi bir hastalığı olmayan, kendini sağlıklı kabul eden bilinçli kişilerin periyodik olarak bir seans pozitif enerji alması tavsiye ediliyor.  Böylece vücutta birikmiş olan negatif enerji tahliye edilir.

Bu koruyucu seanslar kişinin seçimine göre haftada, ayda, üç ayda, ya da en geç alti ayda bir kere uygulanır. Konuyu bu alanda çalışmalarını sosyal medya üzerinden sürdüren Bioenerji ve Reiki eğitmeni Ezgi Nur Yavuz ‘a sorduk.

 

Neden Bioenerjiye İhtiyaç Duyulduğunu?

Kaç çeşit terapi uygulanıyor ?

Ve Terapide uyulması gereken kuralların

Neler Olduğunu  şöyle açıklıyor..

 

Kısaca Ezgi Nur Yavuz kimdir? Neler yapar?

Bahçeşehir Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. İstanbul’da yaşıyorum. Yaklaşık 3 senedir İnstagram ve nurenerjisi websitesi üzerinden Bioenerji ve Reiki alanında eğitimler veriyorum.

Eğitimlerim:

Regresyon / Bioenerji / Reiki / Sarkaç (Pandül) / Astroloji  / Eft / Meditasyon Koçluğu / Kuantum / Access Barss / Nlp / Hipnoz /

Bioenerji Nedir?

Bioenerji, evrensel yaşam enerjisi olarak adlandırılır ve aynı zamanda bilimsel olarak saptanabilir. Aslında her canlıda bioenerji bulunmaktadır sadece aktifleştirmek ve uygulamayı öğrenmek gerekir. Tıbbın yerine geçmez, alternatif bir enerji tekniğidir. Negatif bir durum veya özgür iradeyi etkileyecek şekilde çalışma yapılamaz. Bioenerji şifalandırma yöntemidir. Kozmik enerjidir.  Seans yapacağımız kişi buna izin vermesi gerekir. Pozitif yani olumlu enerji aktarma yöntemidir.  Uygulama yaparken karşı tarafa pozitif enerji olarak aktarmak ve negatif enerjileri çekmek de diyebiliriz

Biyoenerji terapi seanslarına en çok kimler geliyor?

Yeni doğmuş bebekten son nefese kadar herkese uygulanabilir. Ruhsal sıkıntısı olanlar, vesveseli davranışlar, panik atağı olan insanlar, asabi davranışları olan ve psikolojik rahatsızlıkları olan kişiler rahatlıkla şifa enerjisi yaptırabilirler. Ayrıca bedeninde rahatsızlığı olanlar mesela, mide, kalp, prostat, kadın hastalıkları, migren, sırt boyun ağrıları, bölgesel ağrılar, kanser hastalarında ağrıların hafiflemesi, eklem ağrıları olarak sıralayabiliriz. Yani birçok hastalıklarda yardımcı alternatif tıp olarak kullanılabilir.

 

 

Bioenerji çalışmalarıyla şifalandırma yapan meslektaşlarınızda eksik gördüğünüz noktalar var mı?

Şifa enerji çalışmaları 2 çeşittir.

Birincisi rahmani yoldan yani elden ele geçmesi.

İkincisi ise varlıklar aracılığı ile uygulanmasıdır.

 Bu çalışmalar da biraz daha tehlikelidir. Şifa çalışması esnasında uygulama yapılan kişiye varlık bulaşabilir ve zamanla o kişi de ruhsal sıkıntılar olabilir. Şifa çalışmaya uygulayan kişiler çok dikkat etmelidir. Ayrıca uygulama yaptırmak isteyenlerde bu şifa çalışması yapan kişilere dikkat etmelidirler.

Şahsen ben birinci yoldan uyguluyorum. Ve varlıklar ile çalışmaları önermiyorum. Bu benim fikrim.

 

İnstagram @ nurenerjisi

Web site : www.nurenerjisi.com

Eposta.  nurenerjisi@gmail.com

Röportaj Hazırlık : Melek Şenol 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bioenerji, ve, Reiki, , Eğitmeni, Ezgi, Nur, Yavuz, , “Bedeni, Canlı, , Tutmak, İçin, Bionerji, Terapisi, Alın, “,
Yorumlar
Haber Yazılımı