Haber Detayı
22 Ekim 2021 - Cuma 23:15 Bu haber 8487 kez okundu
 
Bioenerji Uzmanı Tuğba Akar: “Bioenerji, Fiziksel, Zihinsel, Ruhsal, Duygusal Yenilenme Sağlar”
YAŞAM Haberi
Bioenerji Uzmanı Tuğba Akar: “Bioenerji, Fiziksel, Zihinsel, Ruhsal, Duygusal Yenilenme Sağlar”

Sağlıklı olmak ve kalmak her insanın hedefidir. Bunu gerçekleştirmenin şartlarından biri vücudun iyileşmesini sağlamak. Vücudun iyileşmesini, dengelenmesini sağlamanın yöntemlerinden biri de temasta bulunmadan sağlık sorunlarının nedenlerini ortadan kaldıran bioenerji uzmanlarıyla iletişime geçmek.

Bioenerji, Vücudun iyileşmesini sağlayan, enerji dengeleme sistemi.  Bioenerjinin, tedavi, yetişkinler, yaşlılar, çocuklar için ayrıca her dönem hamile kadınlar için güvenli olduğu biliniyor.

Hiç bir olumsuz yan etkisi olmayan, fiziksel, zihinsel, duygusal ruhsal düzeyde herkese uygulanabilir bu yöntemi Başkent Ankara’da başarılı şekilde uygulayanlardan Bioenerji Uzmanı Tuğba Akar’a sorduk

 

Akar, uyguladığı seanslarla şifalamayı sağlarken, dileyenlere uluslararası onaylı sertifika programları verdiklerini ifade ederek,

Bioenerji tedavilerinin faydalarını,

Neden enerjimizi yükseltmemiz gerektiğini    

ve sertifika şartlarını şöyle açıklıyor.

 

 Öncelikle sizi biraz tanıyabilirmiyiz ?

 Tuğba Akar 6 Aralık 1983 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Çankaya Eşref Bitlis İlköğretim Okulu’nda, lise öğrenimini Kocatepe Mimar Kemal Anadolu Lisesi’nde, Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu.

Pedagojik Formasyon Eğitimini Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesinden aldı ve öğretmenlik mesleğine başladı. Aynı zamanda siyah kuşak 3.Dan Türkiye dereceli Taekwondocu. 2008-2016 yılları arası kendine ait Turkuaz ve Hüma Spor Kulüplerinin işletmeciliğini yapmıştır. Ayrıca vücut geliştirme-fitness, step-aerobik, pilates, cimnastik branşları da uzmanlık alanları dahilindedir.

2012 Yılı itibari ile enerji sel çalışmalar ve kişisel gelişim alanlarında eğitimler almış, 2014 yılında aile büyüğünden aldığı el(ocak) ile de şifacılık özelliklerini harmanlayarak 2017 itibariyle danışanlarına rehberlik yapmaktadır.

 

 Bioenerji Yaşam Koçluk mesleğini neden seçtiniz?

 

- "Terzi kendi söküğünü dikemez." ."Mum dibine ışık vermez. “gibi birçok atasözümüz mevcut... Ben bunlara inat hep kendi söküğümü diken, dibime ışık veren tarafta oldum. Her şeyden önce bir kadın olarak güçlü olmayı öğrendim.3 çocuk annesiyim sorumluluklarım ve örnek olmam gereken çocuklarım, öğretmen olarak öğrencilerim, iş kadını olarak tüm kadınlar, insan olarak erkek  - kadın fark etmeksizin yüreği samimi tüm insanlar. Ruhsal yolculuğum insanların yüreğine dokunmamı, onlara faydayı öncelik olarak alma yolunu seçtirdi diyelim. Bu yüzden yaşam koçluğu, bu yüzden bioenerji. Ruha dokunmak, kendimi keşfettiğim gibi, insanların da kendini her yönü ile keşfetmesine, yollarına ışık olmaya niyet ettiğim günden beri bu alanların içindeyim diyelim

 

 Bioenerji nedir ve hangi alanlarda bu eğitimi kullanabiliriz?

 

-Bioenerji yaşam kalitemizi arttırmak için her zaman başvurabileceğimiz, moral ve motivasyonumuzu artırmamız açısından çok etkili bir yöntemdir. Fiziksel, zihinsel, ruhsal ve duygusal enerji frekanslarının tüm bünyede şifaya dönüşmesidir. Şifa ise dengedir. Hiç bir sıkıntım yok diyen kişilerde dahi ruhsal ve fiziksel yenilenme sağlar. Dileyenler seans alarak şifalanmayı tercih ederken, dileyenler de uluslararası onaylı sertifika programlarımızdan yararlanabilmektedirler.

 Bioenerji tedavi seanslarına en çok kimler geliyor?

- Bioenerji seanslarına en çok rağbet; uyku sorunu, halsizlik, yaşam enerjisi düşüklüğü hissiyatı, baş, boyun, sırt, romatizmalı ağrılar vs. kronik yorgunluk, endişe, kaygı, yoğunlaşma bozukluğu, sindirim sistemi rahatsızlıkları (psikolojik kökenli) ,dikkat dağınıklığı, panik atak oluşturmaktadır.

 

Eğitimlerimiz

Bioenerji

Accsess Bars

Accsess Energetic Facelift

Neuro Refresh

Yaşam Koçluğu

Radyestezi(Sarkaç) Eğitimi

Numeroloji

Biyometrik El Okumaları

Aile Dizimi

 

Hizmetlerimiz

Yaşam Koçluğu

Emotrance Şifa Sistemi

Bioenerji

Pleiades Şifa Sistemi

Nefes Terapisi

İslam Astrolojisi

Aile Dizimi

Neuro Refresh

Spirütüel Danışmanlık

Accsess Bars

Accsess Facelift

Öğrenci Koçluğu

İlişki Koçluğu

Takım Koçluğu

Kariyer Koçluğu

Yönetici Koçluğu

Numeroloji

Ney Eşliğinde Meditasyon

 

 

İletişim:

Instagram @dolunayenerjisi 

@akarakademi     

Facebook https://www.facebook.com/sifakartugba

 www.dolunayenerjisi.com

 YouTube =Tuğba Akar

Röportaj Hazırlık: Melek Şenol

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bioenerji, Uzmanı, Tuğba, Akar:, “Bioenerji,, Fiziksel,, Zihinsel,, Ruhsal,, Duygusal, Yenilenme, Sağlar”, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı