Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:55 Bu haber 13403 kez okundu
 
BAŞKANLAR AKILLI İNEĞİ TAVSİYE EDİYOR..
Kalitesini gören herkesin onayladığı akıllı inek otomatı sektörün yeni yüzü olarak dikkat çekiyor. Ayran ve sütü her geçen gün daha da çok sevdiren otomat, hemen her mekana uygun çeşidi ile özellikle çocuklar tarafından çok beğeniliyor.
GÖRÜNTÜLÜ HABERLER Haberi
BAŞKANLAR AKILLI İNEĞİ TAVSİYE EDİYOR..

Son  ziyaretçileri İstanbul Avcılar belediye  Başkanı Av.Turhan Hançerli, Odunpazarı Belediye Başkanı Av.Kazım Kurt ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk, ürünü yerinde incelediler.

Hançerli, Kurt ve Çoruk’un ortak görüşü ;  geleceğe taşınabilecek herkesin sahiplenmesi gereken içecek sektörüne yeni bir anlayış getiren bu ürün  çocuklarımızın hatta sağlıklı nesillerin yetişmesinde en büyük etkiyi yapacak bir anlayışla yola çıkmış olması gerçekten takdir edici ve memnuniyet vericidir. Yavrularımızın zararlı içeceklerden uzak durması adına da kayda değer bir anlayışı temsil ediyor.”şeklinde oldu.
Ürünün 4 çeşidinden ev tipi olanını da inceleyen konuklar İş insanı Cemil Tanguroğlu’na milli içeceğimiz sütü sevdirmeyi amaçlayan akıllı inek otomatı için teşekkür ettiler.

Belediye Başkanları'nın ürüne yönelik ifadelerini   aşağıdaki viedoye tıkla izle..

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKANLAR, AKILLI, İNEĞİ, TAVSİYE, EDİYOR..,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı