Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 12:32 Bu haber 17437 kez okundu
 
Başkan Kesimoğlun’dan İlk Ziyaret
Geliştirdiği fikir ve uygulanabilir öneri projeleri ile 200 ‘ün Üzerinde üye belediye’ye değer katan İç Anadolu Belediyeler Birliği bu kez Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ağırladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Kesimoğlun’dan İlk Ziyaret

Başkan Kesimoğlun’dan ilk Ziyaret İç Anadolu Belediyler Birliğine..

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP’ye geri döndüğünü açıkladıktan sonra ilk ziyaretini gerçekleştirdiği , İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel  Sekreteri  Salim Çoruk’a , çalışmaları hakkında bilgi verdi  ve Birliğin son faaliyetlerine ilişkin fikir edindi.  

 

Kesimoğlu, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde CHP’den istifa etmişti.  2019 Yerel seçimlerinde bağımsız aday olarak seçilen Kesimoğlu, CHP Grup toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından rozet takılarak tekrar CHP saflarına katıldıktan sonra ilk resmî ziyaretini İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk'a yaptı. Kesimoğlu ardından  İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Başkanı  ve  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'a da ziyarette bulundu.

 

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan    Genel Sekreter Salim  Çoruk, “Türkiye yerel yönetimcilik anlayışında parti ayrımı gözetmeksizin birçok il ve ilçe belediyesine çeşitli destekler veren, yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile de toplumda örnek olan İç Anadolu Belediyeler Birliği'nin değerli üyesi Sayın Kesimoğlu'nun ziyareti beni ve arkadaşlarımı mutlu etmiştir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kesimoğlun’dan, İlk, Ziyaret, ,
Haber Yazılımı