Haber Detayı
26 Eylül 2021 - Pazar 19:50 Bu haber 4697 kez okundu
 
Atındağ Belediyesi Gazi Üniversitesi İŞş Birliği Yapacak
BELEDİYELERDEN Haberi
Atındağ Belediyesi Gazi Üniversitesi İŞş Birliği Yapacak

Altındağ Belediyesi yine, anlamlı bir işbirliğine imza attı. Gazi Üniversitesi ile Altındağ Belediyesi arasında imzalanan protokol ile, bundan böyle eğitim ve kültür alanlarında işbirliği yapılacak.

 

Altındağ’da önemli bir adım atıldı. Gazi Üniversitesi ile imzalanan protokole göre; eğitim ve kültür alanlarında pek çok önemli işbirliğine imza atılacak. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Atılan bu imzaların Altındağ’daki eğitim ve kültür alanındaki çalışmaları daha da geliştireceğine inanıyorum. Gazi Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Musa Yıldız ve tüm akademisyenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“BİRLİKTEN GÜÇ DOĞUYOR”

Gazi Üniversitesi ile imzalanan protokolün, imza atan taraflar için çok memnuniyet verici olduğunu söyleyen Başkan Balcı “Medeni bir toplum olmanın da, medeniyet iddiası taşımanın da olmazsa olmaz şartı, kendi kültürünü bilmek ve sahip çıkmaktır. Kendi kökümüzden beslenerek, bu zengin mirasa sahip çıkmak zorundayız. Biz Altındağ Belediyesi olarak; eğitim, kültür ve sanat çalışmalarının birleştirici,  sosyal sınırları kaldırıcı ve dezavantajlı insanların bile hayata katılımını sağlayıcı bir unsur olduğunun bilincindeyiz. Bizimle aynı fikirde olan kişi ve kurumlarla da, aynı amaç doğrultusunda işbirlikleri yapmayı çok önemsiyoruz. Çünkü birlikten güç doğuyor, her şey daha da güzelleşiyor” ifadelerini kullandı.
Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir. Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur. E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz. Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atındağ, Belediyesi, Gazi, Üniversitesi, İŞş, Birliği, Yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı