Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 17:03 Bu haber 4935 kez okundu
 
ALTINDAĞLI KADINLARA İSTİHDAM ATAĞI
BELEDİYELERDEN Haberi
ALTINDAĞLI KADINLARA İSTİHDAM ATAĞI

 

 

"Altındağ Kadınları Teknoloji ve Epoksi Sanatıyla İstihdama Kazandırılıyor" projesinin ikinci dönem kursları devam ediyor. 120 kadının faydalandığı epoksi kursu Altındağlı kadınların yüzünü güldürüyor.

 

Altındağlı kadınlar hem istihdam hem de epoksi alanında atağa kalkıyor. Geçtiğimiz yıl başlatılan ve Altındağlı kadınlardan büyük ilgi gören "Altındağ Kadınları Teknoloji ve Epoksi Sanatıyla İstihdama Kazandırılıyor" projesinin ikinci etabı da hızla devam ediyor. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Altındağlı kadınları ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Balcı “İş ve meslek öğrenen Altındağlı kadınlar, artık geleceğe umutla bakıyor. Biz de onlara destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 

"ALTINDAĞLI KADINLAR İÇİN FIRSAT..."

 

"Altındağ Kadınları Teknoloji ve Epoksi Sanatıyla İstihdama Kazandırılıyor" projesinin hem Altındağ, hem de Altındağlı kadınlar için çok faydalı olduğunu vurgulayan Başkan Balcı "Altındağlı kadınların bu projeden en iyi şekilde faydalanması için elimizden geleni yapıyoruz. Proje kapsamında; belirlediğimiz Kadın Eğitim ve Kültür Merkezleri'nde atölyeler oluşturduk. Projeye katılan kursiyerler çok önemli mesleki eğitimler alıyor. Katılımcıların el emeklerini ekonomik kazanca dönüştürmelerine, girişimcilik ve pazarlama teknikleri ile kendi işlerini kurmalarına fırsat tanıyacak projeler de geliştiriyoruz. Başarılı projemizin ilk mezunları sertifikalarına kavuştu. Şimdi ikinci dönem kursiyerlerimizle yola devam ediyoruz. Altındağ Belediyesi olarak Altındağlı kadınların daima yanındayız..." ifadelerini kullandı.
Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir. Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur. E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz. Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALTINDAĞLI, KADINLARA, İSTİHDAM, ATAĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı