Haber Detayı
06 Nisan 2021 - Salı 02:47 Bu haber 7505 kez okundu
 
AKILLI İNEĞE KADINLARDAN TAM NOT
Atatürk İlke ve İnkılaplarını ilke edinerek faaliyetlerini sürdüren Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Atlas Yardım Derneği, yüzlerce gönüllüsüyle; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin bu güne kadar yüzlerce-binlerce ihtiyaç sahibine maddi ve manevi destek sağlamayı başarmış ender sivil toplum kuruluşlarından.
SAĞLIK Haberi
AKILLI İNEĞE KADINLARDAN TAM NOT

Bu ulvi derneğin Yöneticileri, Türk Mucit İş İnsanı Cemil Tanguroğlu’nun  ürettiği akıllı İnek otomatını yerinde inceledi.Sahip olduğu teknoloji ile Dünya ve Türkiye’de ilk olan ‘Akıllı İnek ‘ otomatına  hayranlıklarını gizlemeyen Atlas Yardım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Altıntaş, akıllı ineğin özellikle çocuklara süt ve ayranı sevdirmesine  çok  şaşırdığını  ifade ederek, Tanguroğlu’na teşekkürlerini iletti.

Derneklerinin  yurdun her köşesine yardımları ilettiklerine işaret eden Altıntaş, “ bundan sonra ulaştığımız bölgelerde akıllı ineği  önereceğiz . Çünkü,  gazlı içeceklere karşı  çoçuklarımızı süt ve ayrana özendirmesi  bence milli bir hizmettir . Atlas derneği olarak bu ürünü  her  ortamda  tavsiye   edeceğiz “dedi.

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEOYA TIKLA İZLE

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKILLI, İNEĞE, KADINLARDAN, TAM, NOT, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı