Astroloji

 

 

 
Akrep (01.12.2021)
Duygularınızı anlatacağınız bir dost arıyorsunuz. Sizin için yalnızlık hiç bu kadar zor olmamıştı. Şimdi kendinizi değiştirmenin tam zamanı. Yalnızlığınızı yeniden biçimlendirmek isteyeceğiniz bazı olaylar içinde yer alabilirsiniz.
 
Aslan (01.12.2021)
Güvendiğiniz dağlara karlar yağıyor. Sorumluluğu paylaştığınız kişilerin sizlere yanlış tutumda bulunması aranızdaki bağları koparacaktır. Bu bağ kopukluğu sizin çevrenize karşı sınırlar çizmenize ve kendiniz için yeni yollar aramanıza neden olabilir.
 
Balık (01.12.2021)
Kendinizi doğru şekilde ifade edemediğinizi düşünüyorsunuz. Bu düşünce sizi yıpratsa da bunu yapmaktan vazgeçemiyorsunuz. Şimdi olaylara yakın mercekten bakarak çözüme kavuşturma zamanı. Harekete geçin.
 
Başak (01.12.2021)
Geçmişte sonlanmasına izin vermediğiniz konular yeniden karşınıza çıkıyor. Artık tamamlayacak gücü kendinizde hissedeceksiniz. Bu konuları sonlandırmak için harekete geçebilir ve her şeyi noktalayarak yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.
 
Boğa (01.12.2021)
Sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçtığınızın farkındasınız, artık dengede kalabilmek için ilk girişiminizi yapacaksınız. Bu girişim sizi motivasyonunuzu artırabilir ve öbür sorumluklarınızı yerine getirmek için harekete geçirebilir.
 
İkizler (01.12.2021)
Duygusalsınız. Eksikliğini hissettiğiniz ruhsal isteklerinizin verdiği hassaslıkla günü tamamlıyorsunuz. Bu eksiklikleri gidermek için yeni bir başlangıca merhaba deme zamanı… Artık geçmişe sünger çekin ve yeni maceralar için yola koyulun.
 
Koç (01.12.2021)
Sosyal ilişkilerinizde telafi sürecine giriş yapıyorsunuz. Kırgınlıkla geçen günleri geride bırakmak için adım atıyorsunuz. Sizden gelen adım karşısında karşı taraf şaşkınlığını gizleyemeyebilir ve bu noktada karşı tarafta size bir adım atarak aradaki kırgınlığını telafi edebilir.olun.
 
Kova (01.12.2021)
Eski arkadaşlarınız ile görüşmeler yapacaksınız. Yaptığımız görüşmeler dostluğunuzu pekiştirirken tatlı ve sıcak anların yaşanmasına da sebep olacaktır. Bunu tekrar sık sık yapmak için birbirinizle sözleşebilirsiniz.
 
Oğlak (01.12.2021)
Partnerinize sitem eden bir yapıda olabilirsiniz. Partnerinize sizinle yeterince ilgilenmediğini dile getirerek ihtiyacınız olanı karşı tarafa ifade edeceksiniz. Bu konuda karşı tarafta bir farkındalık yaratarak daha dikkatli davranmasına neden olabilirsiniz.
 
Terazi (01.12.2021)
Kendini kanıtlamak istiyorsunuz. Her şeye ve herkese inat ayakta durmak istiyorsunuz. Güçlü olduğunuzu göstermek için de çok fazla efor sarf edip herkese bunu gösterebilirsiniz. Ama bunun geçici bir çözüm olduğunu unutmamalısınız.
 
Yay (01.12.2021)
Arkadaşlarınıza karşı tahammül seviyeniz düşüyor. Yaptıkları hataların bilinçli olmaması nedeniyle alttan alıyorsunuz. Bu durum bir süre daha devam edebilir ama tahammül noktanız bir yerde bu durumu artık taşıyamayacak seviye gelebilir.
 
Yengeç (01.12.2021)
Tamamladığınızı düşündüğünüz günlük sorumluluklarınızda geçmişten gelen bazı eksiklikler yüzünden aksilikler yaşayabilirsiniz. Konularda geriye dönmeniz gerekebilir. Bu süreç sizin için sıkıcı ve yorucu olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı